Zapisy do szkoły

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Przyjaciół Ziemi

w Kostrzynie nad Odrą informuje, że

od dnia 28 stycznia 2019 r. do dnia 8 marca 2019 r.

trwają zapisy dzieci do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 2 w roku szkolnym 2019/2020.

Rekrutacja do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2019/2020 odbywa się przy pomocy platformy e-rekrutacje, do której można się zalogować poprzez https://kostrzyn.4parents.edu.pl.

Rodzice/prawni opiekunowie nie korzystający z komputera i Internetu powinni:

• pobrać zgłoszenie/wniosek wraz z załącznikami w szkole podstawowej,

• wypełnić ręcznie, zaznaczyć spełniane kryteria, podpisać zgłoszenie/wniosek, dołączyć wymagane dokumenty/zaświadczenie,

• złożyć w szkole podstawowej pierwszego wyboru.

Pliki do pobrania:

Instrukcja dla Rodzica
Zgłoszenie o przyjęcie do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2019/2020
Oświadczenia do zgłoszenia dziecka do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2019/2020
Wniosek o przyjęcie do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2019/2020 (spoza obwodu szkoły)
Oświadczenia do wniosku o przyjęcie dziecka do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2019/2020 (spoza obwodu szkoły)
Zasady naboru do klasy I szkoły podstawowej