WIECZÓR TALENTÓW

Co to był za wieczór! Wieczór Talentów w naszej szkole. Wieczór Talentów to cykliczna, odbywająca się raz w roku impreza artystyczna, w której udział mógł wziąć każdy uczeń.

Już w październiku odbyły się eliminacje, w trakcie których uczestnicy prezentowali swoje niezwykłe umiejętności w różnych dziedzinach - taniec, śpiew, recytacja, gra na instrumencie. Osoby, które zakwalifikowały się do II etapu mogły wziąć udział w Gali Finałowej, która odbyła się późnym popołudniem 8 grudnia. W świątecznie udekorowanej Sali, przy blasku migających światełek, dzieci i młodzież miały okazję zaprezentować swoje talenty. Uroczystość poprowadziły nasze bliźniaczki - Julia oraz Zuzanna Komorowskie. Mimo panującego wewnątrz chłodu uczestnikom towarzyszyła miła i koleżeńska atmosfera. W czasie przerwy można było zakupić domowe ciasto, dekoracje bożonarodzeniowe wykonane przez dzieci i ich rodziców, zjeść gofra, wypić kawę, herbatę.

Organizatorzy składają najserdeczniejsze podziękowania wszystkim, którzy wsparli to wyjątkowe wydarzenie. Zebrane fundusze Rada Rodziców przeznaczy na aranżacje przestrzeni edukacyjnej.