Bal Karnawałowy klas I - III

05.02.2018

30 stycznia odbył się bal karnawałowy dla klas I-III. Licznie przybyli uczniowie zaprezentowali się w bardzo ciekawych przebraniach. Niektórzy z nich byli wręcz nie do rozpoznania.  Ulubione hity szybko porwały młodych tancerzy na parkiet, gdzie tańczyli w parach, w kole czy robiąc pociąg. Chwilą odpoczynku była przerwa na poczęstunek, na który uczniowie udali się do sal. W trakcie wspólnej zabawy, nie mogło zabraknąć konkursów. Przedstawiciele klas zmierzyli się w takich konkurencjach jak taniec z balonem i wyścigi w zjedzeniu ciasteczek. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości wszystkim przebierańcom, którzy mieli możliwość wspólnie spędzić czas.