zaloguj się   |    plan lekcji   |    zastępstwa   |    mapa strony   |

Festyn sportowo - rekreacyjny z okazji Dni Integracji

01.12.2013

Dnia 28 listopada 2013r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr2 w Kostrzynie nad Odra z okazji Dni Integracji odbył się festyn sportowo-rekreacyjny . W zawodach brały udział dzieci z klas S1 i S2. W organizacji imprezy nauczycielom wychowania fizycznego pomagali uczniowie z klasy IVb i Vc. Dzieci musiały zaliczyć siedem stacji: tor przeszkód, slalom na piłce, rzekę, łapanie motyli, rzuty karne, rzuty do kosza i rzuty woreczkami do celu. Zadania były bardzo trudne, ale nie dla naszych uczestników, wszyscy zaliczyli komplet punktów. Dodatkową konkurencją było przeciąganie liny.  Festyn zakończony został podsumowaniem, wręczeniem skromnych upominków i wspólnym zdjęciem.

Podziękowania dla nauczycieli wf i uczniów klas IV b i V c za organizację imprezy.

Paweł Bihuniak