SZKOLNE DNI INTEGRACJI

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie organizowanym przez Zespół kształcenia specjalnego z okazji Szkolnych Dni Integracji, które odbędą się w tym roku w dniach 28.11.22 do 02.12.22. Konkurs na reklamę naszej szkoły Dlaczego warto się uczyć w SP2. Będzie nam bardzo miło, jeśli oprócz wielu atutów naszej szkoły uwzględnicie również funkcjonowanie klas integracyjnych i specjalnych w naszej szkolnej społeczności. Nasza szkoła jest miejscem dla wszystkich uczniów- tych zdolnych, tych zwyczajnych i tych, którym w życiu jest trochę trudniej, którzy potrzebują specjalistycznego wsparcia w osiąganiu swoich indywidualnych celów. Prosimy o wykonanie reklam w formie plakatów na kartkach o formacie min. A3. Pracę można wykonać indywidualnie lub w grupie, techniką dowolną. Prosimy o wykonanie prac i dostarczenie ich do 28.11.22 do sali 29 do p. Barbary Kluczyńskiej . Za najlepsze prace przewidziano wiele nagród rzeczowych i niespodzianek, m.in. spotkanie z Panią Dyrektor przy herbatce i czymś pysznym w salce konferencyjnej , ulubiona pizza w wybranej pizzerii kostrzyńskiej. Serdecznie zachęcamy uczniów do udziału w konkursie i życzymy powodzenia.

Zespół kształcenia specjalnego