PODSUMOWANIE KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH PRZEZ LKO

W środę, 8 maja 2024r., w Sulęcińskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa lubuskiego organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Podczas uroczystości, Lubuski Kurator Oświaty - Mariusz Biniewski oraz z-ca Burmistrza Sulęcina - Iwona Walczak wręczyli laureatom konkursów zaświadczenia i nagrody, a nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursów podziękowania.

Wśród nagrodzonych uczniów był Wiktor Kasperkiewicz z klasy VII c.

Wiktor, jeszcze raz GRATULUJEMY.

Podsumowując tegoroczne konkursy przedmiotowe:

Do zawodów I stopnia (szkolnych) przystąpiło 12 883 uczniów szkół podstawowych. Do zawodów II stopnia (rejonowych) zakwalifikowanych zostało 2 558 uczniów. W finałach III stopnia (wojewódzkich) brało udział 325 uczniów, z których 79 uzyskało tytuł laureata konkursu, a 231 tytuł finalisty. (https://ko-gorzow.edu.pl/)