KOMIKS Z ŻARTEM PO ANGIELSKU CZYLI „JOKE IN ENGLISH”

W dniu 27 marca 2024 roku został rozstrzygnięty konkurs z języka angielskiego Joke in English , który polegał na przedstawieniu żartu po angielsku za pomocą komiksu 2 - 4 obrazkowego dowolną techniką. Jury w składzie pani Anna Szewczyk, pani Aleksandra Urban, pani Judyta Cicha oraz pani Julia Malanowska (organizator konkursu) wyłoniło z ponad 18 uczestników następujących 5 - ciu laureatów konkursu:

miejsce I - Jakub Machowiak kl. Va (uczeń pani A. Urban)

miejsce II - Zuzanna Drozd kl.VIIc, Weronika Nowak kl. IVa (uczennice pani J.Malanowskiej)

miejsce III - Kateryna Usata kl. IVb (uczennica pani A. Urban), Paulina Majchrzak kl.VIa (uczennica pani A. Szewczyk)

Gratulujemy serdecznie laureatom, innym uczestnikom (czyli Mikołajowi Prządce - kl. IVa, Hubertowi Słotwińskiemu - kl. VIc, Oliwii Nowak - kl. Vb, Janowi Boczko - kl. Vb, Adamowi Rokickiego - kl. VIIc, Sewerynowi Charęzie - kl. VIIIa, Antoninie Kramarz - kl. IVa, Filipowi Wiśniewskiemu - kl. Va, Krzysztofowi Tyszeckiemu - kl. Vc, Oldze Sawko - kl. Vc, Patrykowi Syrek - kl. VIa, Maksymilianowi Hawliczkowi - kl. IVb, Mikołajowi Tarnawskiemu - kl. IVa ) oraz ich nauczycielom! Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pochwały i 6-tki z języka angielskiego, zaś laureaci - ciekawe nagrody rzeczowe. Dodam, że jury nie miało łatwego zadania, bo poziom z roku na rok jest coraz wyższy.

Zapraszam serdecznie na konkurs „Joke in English" w przyszłym roku szkolnym!

Julia Malanowska