ENGLISH IS EVERYWHERE

W maju dla uczniów klas 4-6 została zorganizowana III edycja konkursu z języka angielskiego pt. „English is everywhere". Zadanie uczestników polegało na znalezieniu jak największej ilości angielskich słów i wyrażeń w swoim otoczeniu, np. na opakowaniach produktów spożywczych, kosmetykach, w kolorowych czasopismach, czy też na ubraniach. Następnie należało je wyciąć, przykleić na brystol papieru i przetłumaczyć na język polski tworząc w ten sposób słowniczek obrazkowy w wersji angielsko-polskiej.

W dniu 16 maja jury konkursowe w składzie: pani Anna Szewczyk, pani Judyta Cicha, pani Julia Malanowska oraz pani Marta Zator wybrało zwycięskie prace:

Miejsce I zajął: Jan Osuch kl. 5b

Miejsce II zajęły ex aequo : Kornelia Jaszcz kl.5a oraz Kinga Marosik kl.5c

Miejsce III zajęli ex aequo: Pola Łuczak kl.5b oraz Mateusz Borowski kl.5b

Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia: Pola Sokołowska kl.5c, Oliwia Burchardt kl.5a, Julia Łakomiak kl.5a, Olga Sawko kl.4c, Kacper Joński kl.5a, Emilia Lenartowicz kl.5b, Paulina Majchrzak kl.5a, Bartosz Koliński kl.5a, Bartosz Biliński kl.5b, Liwia Pietrusiak kl.5a,Michał Kiryk kl.6a, Aleksander Brukiewicz kl.5b, Zuzanna Domagała kl.5b, Maja Jaszczuk kl. 5a, Nikita Haidar kl.5b, Tymur Karnak kl.5b.

Wystawę prac można obejrzeć w gabinecie nr 45.

Wszystkim uczestnikom raz jeszcze serdecznie gratulujemy wykonania pięknych i pomysłowych prac a także zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Organizator konkursu: Anna Szewczyk