ŚWIĘTA MAJOWE

232. lata temu Sejm Czteroletni na Zamku Królewskim w Warszawie, uchwalił ustawę rządową, która przeszła do historii jako Konstytucja 3 maja. Z tej okazji na każdy dzień tygodnia przygotowaliśmy mnóstwo działań w ramach tygodnia patriotycznego. Punktem kulminacyjnym ,w dniu 28 kwietnia, był program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły. Natomiast po programie trzyosobowe drużyny z klas ósmych rywalizowały w WIELKIM TEŚCIE O KONSTYTUCJI.

Zwycięzcami okazała się klasa 8D

II miejsce zajęła klasa 8E

III miejsce klasa 8C

IV miejsce klasa 8A

V miejsce 8B

Wszystkim uczniom Gratulujemy i zachęcamy do jeszcze większych przedsięwzięć na rzecz naszego kraju.

Dziękujemy również dyrekcji, nauczycielom i uczniom za trud włożony w przygotowanie i organizację Święta Uchwalenia Konstytucji 3 maja. Poniżej znajdują się zdjęcia. Zapraszamy do oglądania.