FINALIŚCI KONKURSU ORNITOLOGICZNEGO pt. „PTASIE PROBLEMY”

Miło nam poinformować, że uczniowie z naszej szkoły zdobyli tytuł FINALISTY w KONKURSIE ORNITOLOGICZNYM pt. „PTASIE PROBLEMY" organizowanym przez Park Narodowy „Ujście Warty".

Konkurs składał się z dwóch etapów:

Etap I - wewnątrzszkolny, teoretyczny poruszający zagadnienia związane z biologią ptaków i wiadomościami o siedliskach, ochronie, występowaniu, gniazdowaniu, żerowaniu.

Etap II - międzyszkolny, teoretyczno-praktycznym związany z obserwacją w terenie, poznaniem gatunków ptaków żyjących blisko człowieka i zagrożeń dla tych ptaków.

Nagrody zostały ufundowane przez PN „Ujście Warty" i wręczone przez Panią Agnieszkę Mielczarek starszego specjalisty do spraw edukacji.

Nasi finaliści: Maja Kucharska klasa 6a, Adam Darłak klasa 6a, Hubert Suchecki klasa 6b.

GRATULUJEMY!

Zdjęcie finalistów