LUBUSKIE KONFRONTACJE ARTYSTYCZNE

Uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności wokalno-instrumentalne w tegorocznych konkursach muzycznych zatytułowanych: „Instrumentaliści" i „Piosenka". Eliminacje odbyły się 7 marca i 14 marca w kostrzyńskiej Kręgielni. W części instrumentalnej wystąpili: Mateusz Kołodnicki, Gabriel Sobkowski i Gabriela Słotwińska z klasy 8b. Mateusz i gabriel zostali nominowani do etapu powiatowego. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa!!!

W konkursie wokalnym wzięły udział: Kinga Mielczarek, Dorota Mielczarek, Apolonia Łapo, Zuzanna Haremza i Nikoletta Hawliczek. Uczennice zachwyciły członków jury swoimi występami. Kinga, Dorota i Pola otrzymały wyróżnienie, a Zuzia i Nikola zostały nominowane do kolejnego etapu konkursu. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!!! Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun koła muzycznego: Judyta Cicha