|    e - dziennik   |    mapa strony   |

Wielki Test Bezpieczeństwa

17.03.2021

Zgodnie z regulaminem programu edukacyjnego "Akademii Bezpiecznego Puchatka" wszystkie dzieci biorące udział w programie przystąpiły do Ogólnopolskiego Testu o Bezpieczeństwie. Test utrwalał zdobyte przez nich wiadomości, dotyczące tego jak być bezpiecznym na drodze, w domu, szkole oraz w Internecie.

Test składał się z 12 pytań jednokrotnego wyboru. Oznaczało to, że na każde pytanie możliwa była tylko jedna poprawna odpowiedź. Przy tym każde pytanie oraz odpowiedź zostały odczytane przez lektora.

Po zakończeniu testu każdy z uczestników otrzymał informację, ile poprawnych informacji udzielił. Wypełnianie testu było dla pierwszoklasistów nie tylko przyjemnym przypomnieniem najważniejszych zasad bezpieczeństwa, ale stanowiło także dobrą zabawą.

Koordynator programu, Iwona Rosiewicz