zaloguj się   |    e - dziennik   |    mapa strony   |

43. Miejski Konkurs „O Złoty Lizak”

08.05.2020

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów klas I-VIII do wzięcia udziału w eliminacjach do Konkursu Piosenki Dziecięcej. Przegląd odbędzie się między 27 a 28 maja, a finał konkursu 1 czerwca na facebooku. Należy przygotować jeden utwór muzyczny w pliku mp4 dostosowany do skali głosu i wieku uczestnika, zaś w tle nagrania umieścić napis: „43. Konkurs Piosenki Dziecięcej O Złoty Lizak 2020”.

Nagrania, karty zgłoszeniowe i zgody będą wysyłane przez opiekuna koła wokalnego p. Judytę Cichą do Kostrzyńskiego Centrum Kultury (termin przesłania prac: 26 maja 2020, wcześniej proszę wysłać nagranie próbne). Osoby zainteresowane tym wydarzeniem proszę o kontakt poprzez librusa, maila: judytasamolyk@gmial.com lub messengera (w razie potrzeby kontakt telefoniczny).

Strona na Facebooku

Czekamy na wasze zgłoszenia!!!

Opiekun koła wokalnego: Judyta Cicha