ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Uczniowie tydzień przed przeprowadzeniem ŚDTM przygotowali na kartkach A4 fraszki i rymowanki związane z tabliczką mnożenia, które zostały zaprezentowane na gazetce, na pierwszym piętrze szkoły.

W piątek 7. października przeprowadziliśmy na wszystkich lekcjach matematyki w klasach IV - VIII test ze znajomości tabliczki mnożenia. Mistrzami Tabliczki Mnożenia w poszczególnych klasach zostali:

IVa - Cezary Balcerzak

IVb - Krystian Sułkowski

IV c - Olga Sawko

Va - Oksana Przybylska

Vb - Bartosz Biliński

Vc - Wiktor Kasperkiewicz

VIa - Wojtek Wolniewicz

VIb - Laura Szorek

VI c - Emilia Kulpa

VIIa - Mateusz Jacewicz

VIIb - Adrian Szczepański

VIIIa - Michalina Zdanowicz

VIIIb - Mateusz Kołodnicki

VIIIc - Nicola Sak

VIIIe - Anita Stańczak

Podczas przerw obiadowych, komisje złożone z uczniów egzaminowały chętnych uczniów i nauczycieli. Nagrodą za udzielenie poprawnych odpowiedzi była naklejka z logo ŚDTM.

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji. Gratulujemy wszystkim Mistrzom Tabliczki Mnożenia. Dziękujemy uczniom, którzy włączyli się w organizację tego dnia :)