KONKURS - „DZIĘKUJĘ, JA SIĘ NIE TRUJĘ”

Dnia 21 marca na zakończenie tegorocznej akcji przeciw używkom w klasach 2 i 3 odbył się międzyklasowy konkurs pod hasłem - „Dziękuję, ja się nie truję".

Celem konkursu było wykazanie się wiedzą na temat szkodliwego wpływu środków uzależniających na organizm człowieka, złych nawyków, które prowadzą do utraty zdrowia. Chodziło przede wszystkim o to, aby zachęcić uczniów do prowadzenia zdrowego stylu życia.

Każda klasa miała dostarczyć na konkurs plakat, który również był punktowany i wchodził w skład ogólnej punktacji. W wyniku zaciętej rywalizacji, dogrywki otrzymano następujące wyniki:

1. miejsce - klasa 3a

2. miejsce - klasa 2b

3. miejsce - klasa 3c

Każdy uczestnik konkursu otrzymał słodki upominek i drobne gadżety promujące życie wolne od używek. Gratuluję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Organizator konkursu Iwona Rosiewicz