AKCJA PRZECIW UŻYWKOM

W dniach 18 - 22.03 w naszej szkole obchodziliśmy Tydzień przeciw używkom pt.: „Gdy nie będziesz pić i palic to życie ocalisz". Celem działań była ochrona dzieci i młodzieży przed uzależnieniami. W klasach młodszych odbyły się zajęcia pt. „Mamo, tato nie pal", uczniowie wspólnie wykonali plakaty na temat nie palenia papierosów, które będzie można obejrzeć na korytarzu szkolnym. Odbył się także pokaz tańca Belgijka - taniec to zdrowie. Podczas przerw była okazja zagrać na boisku szkolnym w gry wielkoformatowe. Klasy młodsze wzięły udział w konkursie pt.: „Dziękuję ja się nie truję". Klasy 5 i 6 miały okazję wysłuchać prelekcji pracownika poradni „Papieros, e-papieros i spółka - wpływ uzależnień na rozwój nastolatka". W klasach starszych wychowawcy na godzinie wychowawczej przeprowadzili zajęcia pt. „Kilka słów o uzależnieniach".

Pedagodzy oraz psycholog SP2