JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, radośni i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt koło muzyczne, koła teatralne „Iluzja" i „Marionetka" oraz dzieci z klasy 3a przygotowały jasełka bożonarodzeniowe. Młodzi aktorzy na scenie zaprezentowali przedstawienie pt. „Dobro zwycięża". Artyści stworzyli niezwykły klimat , który urzekł i wzruszył zgromadzoną publiczność. W tym roku nasza szkoła gościła również dzieci z Miejskiego Przedszkola im. Kostrzyńskich Papierników oraz Niepublicznego Przedszkola Mali Europejczycy. Mali goście po obejrzanym przedstawieniu wspólnie z naszymi uczniami odśpiewali słynną pastorałkę „Świeć gwiazdeczko".

Zwieńczeniem świątecznego wydarzenia były odwiedziny Kostrzyńskiego Szczepu Harcerskiego „Twierdza", który w czwartek przekazał na ręce Pani Dyrektor, Elżbiety Naumowicz , światełko betlejemskie.

Opiekunowie kół teatralnych , koła muzycznego wraz z aktorami i wokalistami składają wszystkim najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, a przede wszystkim zdrowia w Nowym Roku 2024.