WYCIECZKA DO ZIELONEJ GÓRY

W środę 29. listopada klasy 4b,5c i 6a pojechały na wycieczkę do Zielonej Góry. Miasto w zimowej scenerii prezentowało się z wieży widokowej w palmiarni bardzo zjawiskowo, bujna roślinność w środku budynku także. Następnie poszukiwano Bachusików, niestety tylko niektóre pozwoliły się odnaleźć. Dużo pozytywnych emocji dostarczyła uczestnikom wizyta w manufakturze, gdzie każdy zrobił sobie lizaka dla osłody. Obiad w restauracji po długim spacerze smakował wyśmienicie. Pełni energii uczniowie pojechali do Centrum Keplera, gdzie zdobywali wiedzę z zakresu geografii, przyrody i fizyki przeprowadzając eksperymenty. Na zakończenie wszyscy udali się na seans filmowy do Planetarium. Po powrocie Kostrzyn powitał nas śniegiem.