OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

W poniedziałek 02.10 odbyły się otrzęsiny klas pierwszych zorganizowane przez uczniów i wychowawców klas trzecich. Wszystkich uroczyście powitała Pani Dyrektor Elżbieta Naumowicz. Otrzęsiny rozpoczęły się zumbą, którą poprowadziła Pani Karolina Jankowska WF Kostrzyn WF Kids Kostrzyn za co serdecznie dziękujemy. Następnie pierwszaki brały udział w wyścigach rzędów - dopingowali ich rodzice oraz starsi koledzy i koleżanki. Nieodzownymi elementami strojów uczniów klas pierwszych były dziś ogony, które zostały oficjalnie „zebrane" przez wychowawców klas trzecich na znak wstąpienia do społeczności naszej szkoły. Każdy uczeń otrzymał również medal od starszych kolegów i koleżanek. Na zakończenie klasy pierwsze wspólnie zaśpiewały piosenkę. Wszyscy świetnie się bawili!

Uroczystość poprowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Olga Sawko.