PROJEKT „JA W PRZYSZŁOŚCI. JAK PLANOWAĆ SWOJĄ KARIERĘ?”

Miło mi poinformować, że klasa 8 D wraz z wychowawcą Anną Szewczyk uzyskała certyfikat za udział w projekcie „Ja w przyszłości. Jak planować swoją karierę?" Organizowanym przez Fundację Uniwersytet Dzieci.

Projekt polegał na przeprowadzeniu 8 lekcji według scenariuszy. Podczas zajęć uczniowie budowali poczucie wpływu na własny sukces życiowy i zawodowy, odkrywali swoje predyspozycje i zainteresowania. Analizowali nad którymi kompetencjami warto pracować już teraz, aby w przyszłości stać się jak najlepszym kandydatem na wymarzone stanowisko pracy.

Dzięki projektowi uczniowie rozwinęli umiejętności radzenia sobie z porażkami czy nadmiernymi oczekiwaniami, a także wzmocnili kompetencję uczenia się - kluczową zdolność w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Raz jeszcze serdecznie gratuluję moim ósmoklasistom. Jestem z Was dumna, że z tak ogromnym zaangażowaniem i pasją podeszliście do tematu projektu.

Dyplom uczestnictwa w projekcie