KOLEJNY WIECZÓR TALENTÓW

Nasza szkoła jest miejscem, w którym promuje się szczególnie uzdolnione dzieci i młodzież.

Późnym popołudniem 9 grudnia 2022 r. już kolejny raz miał miejsce Wieczór Talentów, który odbywał się w dwóch etapach. Jeszcze w październiku przeprowadzono kwalifikacje, na które zgłosiło się wielu chętnych uczniów. Na oficjalnym koncercie, który poprowadzili Nadia Kasperkiewicz i Sebastian Karaśkiewicz zaprezentowało się wielu artystów. Wśród nich byli tancerze, piosenkarze, recytatorzy, aktorzy...

Wszyscy występujący udowodnili, że posiadają różnorodne, ponadprzeciętne umiejętności, a poziom zmagań był bardzo wysoki i bardzo wyrównany. Po reakcji publiczności, wśród których byli nauczyciele, rodzice i goście, można śmiało powiedzieć, że wszystkim bardzo się podobało. Przy okazji można było zakupić dekoracje bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów i rodziców, napić się kawy lub herbaty i zjeść domowego ciasta.

Na deskach szkolnej sceny wystąpiło już wielu młodych, uzdolnionych ludzi i miejmy nadzieję, że sukces, jaki przypadł im w udziale nie będzie ostatnim. Być może za kilka lub kilkanaście lat znany wokalista sceny polskiej (lub światowej!) powie: „Zaczynałem od szkolnego Wieczoru Talentów".

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wsparli to wyjątkowe wydarzenie. Zebrane fundusze Rada Rodziców przeznaczy na aranżacje przestrzeni edukacyjnej w naszej szkole.