SMUTNA INFORMACJA

Z głębokim żalem i smutkiem informujemy, że w dniu 17.09.2024 r. zmarła Pani Janina Pogoda wieloletni nauczyciel i dyrektor w latach 1996 - 2011 Szkoły Podstawowej nr 2 w Kostrzynie nad Odrą.

Janina Pogoda

Droga Pani Janino, Twoje odejście jest dla nas Nieodżałowaną stratą. Byłaś człowiekiem cenionym i szanowanym. Potrafiłaś słuchać i okazać wsparcie zawsze wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebowaliśmy. Wielu z nas to właśnie Tobie zawdzięcza swoje sukcesy zawodowe. Potrafiłaś być mentorem, ale i przyjacielem.

To właśnie dzięki Tobie nasza szkoła rozrosła się, dobudowano nowe skrzydło. Szkoła była Twoim oczkiem w głowie, drugim domem. Dzięki temu wielu z nas czuło się w niej jak w domu, pełnym wsparcia i zrozumienia.

Odeszłaś zdecydowanie za wcześnie. Myślę, że mogłaby Pani zrealizować jeszcze wiele marzeń i planów.

Na zawsze pozostanie Pani w naszej pamięci. Dziękujemy za wszystko.

Pracownicy SP2 w Kostrzynie nad Odrą