Opłaty za obiady

WPŁATY ZA OBIADY ZA MIESIĄC CZERWIEC 2018

PROSZĘ SPRAWDZIĆ KWOTĘ NALEŻNĄ DO ZAPŁATY!

PRZELEWEM: do KOŃCA MAJA 2018

GOTÓWKĄ: od 28.05.2018 do 05.06.2018

w godz. 8:00 - 10:00 W OKIENKU NA STOŁÓWCE

INFORMACJA DOTYCZĄCA KORZYSTANIA Z OBIADÓW
W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

Rodzice dzieci korzystających z obiadów w naszej szkole mogą opłaty za obiady wpłacać u kierownika gospodarczego lub bezpośrednio na konto bankowe stołówki szkolnej:

GBS Barlinek o/Kostrzyn nad Odrą Nr: 62 8355 0009 0111 5718 2000 0009.

W tytule wpłaty należy podać:

• tytuł wpłaty, miesiąc i rok, na który są wykupione obiady,

• imię i nazwisko dziecka oraz klasę do której uczęszcza;

• w przypadku wpłaty za więcej niż jedno dziecko w tytule wpłaty należy podać dane dla każdego dziecka osobno.

Uwaga!

• żywieniew miesiącu wrześniu od 06.09.2017 (środa)

• żywienie w miesiącu czerwcu do 20.06.2018 (środa)

• proszę uwzględnić ewentualne odpisy za obiady (wycieczki szkolne) w ostatnim miesiącu roku szkolnego (czerwiec 2018)