Pokaż aktualności z roku:

TYDZIEŃ EKOLOGICZNY - PLAKATY O TEMATYCE EKOLOGICZNEJ

26.04.2018

W dziale galeria zdjęć zamieszczono plakaty o tematyce ekologicznej wykonane przez uczniów naszej szkoły w ramach tygodnia ekologicznego.

TYDZIEŃ EKOLOGICZNY - AKCJA BRATKI NA RABATKI

25.04.2018

W dziale galeria zdjęć zamieszczono fotorelację z akcji „Bratki na rabatki”.

WPŁATY ZA OBIADY ZA MIESIĄC MAJ 2018

PRZELEWEM: do KOŃCA KWIETNIA 2018

GOTÓWKĄ: od 25.04.2018 do 27.04.2018

w godz. 8:00 - 10:00 W OKIENKU NA STOŁÓWCE

TYDZIEŃ EKOLOGICZNY - HAPPENING JESTEM EKO

25.04.2018

W dziale galeria zdjęć zamieszczono fotorelację z happeningu „Jestem EKO”.

TYDZIEŃ EKOLOGICZNY - APEL I POKAZ MODY EKOLOGICZNEJ

25.04.2018

W dziale galeria zdjęć zamieszczono fotorelację z apelu podsumowującego tydzień ekologiczny w naszej szkole wraz z pokazem mody ekologicznej.

Nasza Szkoła Czyta Dzieciom

24.04.2018

Dnia 23 kwietnia 2018 odbyły się zajęcia dla grupy „0” z cyklu Nasza Szkoła Czyta Dzieciom . Uczniowie poznali baśń „O kostrzyńskim hejnale”, herb miasta oraz obejrzeli zdjęcia z ciekawych miejsc w naszym mieście. Na zakończenie dzieci w grupach układali puzzle związane z treścią baśni. Zapraszamy na następne zajęcia w maju.

Warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej

24.04.2018

W dziale galeria zdjęć zamieszczono fotorelację z warsztatów z pierwszej pomocy przedmedycznej.

TYDZIEŃ EKOLOGICZNY

24.04.2018

Tegoroczny Tydzień Ekologiczny rozpoczęliśmy pod hasłem „Jestem Eko”.

W poniedziałek  dzięki waszym plakatom i pracom plastycznym, nasza szkoła zamieniła się w wystawę promującą działania ekologiczne na rzecz środowiska przyrodniczego. Uczniowie przygotowali plakaty o następującej tematyce: „Jak dbam o Mają Planetę Ziemię?”, „Jak oszczędzać wodę i prąd?, o smogu, „Jak zdrowo się odżywiać?”, o recyklingu.

Uczniowie z klasy VIa WŚRÓD NAJLEPSZYCH W POLSCE

20.04.2018

28 lutego br. uczniowie klasy VIa wzięli udział w etapie finałowym Międzynarodowego Konkursu „Matematyka bez Granic”. Konkurs należy do nietypowych, bo z zadaniami zmagają się wspólnie całe klasy. Uczniowie rozwiązują je w swoich szkołach. Młodzież musi wykazać się wiedzą, która wykracza poza obszar tematów omawianych na lekcjach. Liczą się tutaj także: umiejętność współpracy i podziału zadań w grupie, pomysłowość, wyobraźnia, zdolności plastyczne (konstrukcje, wycinanki, budowanie modeli brył) i językowe, ponieważ jedno z zadań jest w języku obcym. W naszym przypadku był to język angielski. Uczniowie musieli to zadanie przetłumaczyć, rozwiązać i napisać odpowiedź w tymże języku.