Pokaż aktualności z roku:

Impreza mikołajkowa

19.12.2018

Dnia 05.12.2018 r. uczniowie naszej szkoły z klas specjalnych i integracyjnych dostali zaproszenie na imprezę mikołajkową organizowaną przez firmę Polchar. Spotkanie odbyło się w Europejskim Centrum Spotkań „Kręgielnia” w Kostrzynie nad Odrą. Czas spotkania upłynął bardzo szybko w miłej atmosferze podczas wspólnych zabaw. Wszystkie dzieci zostały obdarowane wspaniałymi podarunkami od świętego Mikołaja.

Zadania dodatkowe z matematyki

19.12.2018

Zapraszam uczniów klas siódmych i ósmych do rozwiązania dodatkowych zadań z matematyki. Jeżeli wszystkie zadania rozwiążesz bezbłędnie, to otrzymasz ocenę celującą. Pamiętaj, że mogę poprosić Ciebie o wyjaśnienie rozwiązania. Termin oddania prac upływa 4 stycznia 2019 r. Swoją pracę oddaj pani Aldonie Baszyńskiej. Szczegóły w zakładce strefa ucznia --> zadania dodatkowe z matematyki.

Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową

18.12.2018

Dnia 11.12.2018 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową. Wszystkie prace były piękne, dlatego trudno było wyłonić zwycięzców. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału i zachęcamy do dalszej współpracy.

Mikołajki w Nowinach Wielkich

18.12.2018

W dniu 13.12.2018 r. klasy 1A, 1B oraz S1 wybrały się na mikołajkową wycieczkę do Nowin Wielkich. Uczniowie spotkali się z Mikołajem, od którego otrzymali drobny upominek, a w trakcie warsztatów plastycznych wykonali ozdoby choinkowe. Świąteczna aura sprawiła, że czas spędzony we wspólnym gronie, minął wszystkim w miłej atmosferze.

Rzucanka siatkarska klas czwartych

18.12.2018

W czwartek 14 grudnia odbył się mikołajkowy turniej rzucanki siatkarskiej klas czwartych. W zawodach wzięło udział pięć zespołów. Mecze były bardzo zacięte, a poziom gry bardzo wysoki. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła para  Julia Jośko i Anita Stańczak. Każdy zespół otrzymał dyplom i kawałek pizzy. Organizatorem zawodów była trenerka UKS Dwójka Nikola Wojna.

Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa

17.12.2018

W bieżącym roku odbyła się kolejna edycja konkursu informatyczno – plastycznego na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. Praca musiała zostać wykonana w programie graficznym Paint, Paint 3D lub Gimp. Do konkursu zostało nadesłanych kilkanaście prac.

Świąteczna wizyta w Domu Seniora

17.12.2018

Tradycyjnie pod koniec grudnia, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, uczniowie naszej szkoły odwiedzili mieszkańców „Domu seniora” w Kostrzynie nad Odrą. Młodzi artyści zaprezentowali naszym mieszkańcom jasełka, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. Seniorzy z nieukrywanym wzruszeniem i wdzięcznością podziwiali talent młodych aktorów. Widowisko urozmaicone było kolędami, które śpiewały dzieci.

Dziękujemy wszystkim uczniom za przygotowanie kartek z życzeniami, drobnych upominków , a także pysznych domowych ciast.

Zajęcia KOŁA PLASTYCZNEGO

16.12.2018

KOŁO PLASTYCZNE ZAPRASZA WE WTORKI NA TWÓRCZE ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS 1-8 W GODZINACH 13:50-14:35 W SALI NR 3.

AGATA SZAFRUGA

JAK SIĘ UCZYĆ TO OD PIERWSZOLIGOWCÓW Z SULĘCINA

14.12.2018

Zawodniczki Akademii Siatkówki z Kostrzyna nad Odrą uczestniczyły w meczu pierwszoligowej Olimpii Sulęcin, która we wtorek 11 grudnia podejmowała na własnym parkiecie wysoko notowany zespół Lechii Tomaszów Mazowiecki.

Cały mecz transmitowała na żywo TV Polsat Sport Ekstra. Mimo przegranej 1:3, emocje były wielkie, a nasze zawodniczki i wszyscy sympatycy siatkówki mogli poczuć atmosferę zawodowej siatkówki.

Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa

14.12.2018

Nauczyciele zajęć komputerowych Krzysztof Burdziąg i Henryk Bąk ogłaszają konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. Pracę należy wykonać w programie graficznym Paint, Paint 3D lub Gimp, a następnie przesłać za pomocą dostępnego na naszej stronie internetowej formularza w terminie do 15 grudnia 2018 r.