SPELLING BEE COMPETITION

10.01.2019

Dnia 31 stycznia 2019 roku o godzinie 12:30 odbędzie się konkurs z języka angielskiego dla klas trzecich pt. „Spelling Bee Competition”. Zapraszamy serdecznie trzecioklasistów, którzy doskonale znają alfabet języka angielskiego i czują się mistrzami literowania. W zawodach zmierzą się dwie grupy pięcioosobowe z klasy 3A i 3B i ich zadaniem będzie przeliterowanie słów z języka angielskiego z poszczególnych kategorii. Im więcej poprawnie przeliterowanych słów, tym więcej punktów, a co za tym idzie, zdobycie tytułów „Mistrzów Literowania”.

Prosimy o wytypowanie pięciu osób z każdej klasy, które chcą wziąć udział w konkursie.

Będziecie walczyć o PIERWSZE i DRUGIE miejsce, więc nie będzie przegranych!

Czekają na Was wspaniałe językowe nagrody!

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy: Joanna Proszyk i Anna Szewczyk