Jasełka Bożonarodzeniowe

03.01.2019

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, 20 i 21 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyły się jasełka, przygotowane przez uczniów z koła teatralnego. Młodzi artyści przebrani za anioły, pasterzy, mędrców, Maryję, Józefa, kobietę, mężczyznę, dzieci, zachwycili swoimi umiejętnościami aktorskimi, pięknymi strojami i scenografią. Całość przedstawienia przeplatana była pięknymi kolędami w wykonaniu uczniów z kl. I c i IV b oraz szkolnego zespołu wokalnego.

Jasełka wystawiano ośmiokrotnie, aby w niewielkiej auli szkolnej mogła je obejrzeć cała szkolna społeczność.

Pozostając w świątecznym nastroju składamy najserdeczniejsze życzenia szczęśliwego  Nowego Roku wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom.