Pokaż aktualności z roku:

Odkrywamy talenty

16.10.2018

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas 0 – 8 do wzięcia udziału w przeglądzie talentów dziecięcych „Mam talent”, który odbędzie się 30 października 2018 r. o godz. 15:30 w auli szkolnej. Wyróżnieni uczniowie zaprezentują się na „Wieczorze talentów” w grudniu.

Organizatorzy: Judyta Cicha, Elżbieta Turaj, Danuta Masłowska

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w bibliotece

15.10.2018

Dnia 11 października 2018 w czytelni szkolnej odbyło się spotkanie uczniów kl. I – II w związku z „Ogólnopolskim Dniem Głośnego Czytania”. Uczniowie poznali przygody „Gangu Słodziaków”, a następnie stworzyli własne historie pluszowych postaci.

Zachęć innych do ich czytania

15.10.2018

Lubicie czytać książki i chcecie zachęcać innych do ich czytania, zaplanujcie akcję promującą czytelnictwo w waszej szkole. Spróbujcie przekonać innych, że czytanie to nie tylko obowiązek, ale także fajna zabawa. Weźcie udział w konkursie ogólnopolskim pt. „Co ja czytam”, skierowanym do uczniów klas IV – VIII. Bliższe informacje uzyskacie w bibliotece szkolnej.

Serdecznie zapraszamy.

Bibliotekarze

KONKURS WIERSZY I PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH

15.10.2018

W auli naszej szkoły (poniedziałek 5 listopada 2018 r.) o godzinie 16.15 odbędzie się po raz kolejny „KONKURS WIERSZY I PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH”. Konkurs skierowany jest do klas I-III oraz IV- VIII. Do udziału zachęcamy wszystkich uczniów posiadających umiejętności wokalno – recytatorskie. Zgłoszenia prosimy kierować do wychowawców klas, którzy umieszczą Was na liście uczestników.

CZEKAJĄ NA WAS WSPANIAŁE EMOCJE I FANTASTYCZNE NAGRODY!!!

Joanna Grabarska, Magdalena Romaniuk, Izabela Korman

UWAGA KONKURS!!!

15.10.2018

Ze względu na 100 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości ogłaszamy konkurs na pracę plastyczną pt. „Orzeł Biały” (klasy I-III) i „Ojcowie Wolności” (klasy IV – VIII). Prace należy wykonać do 31 października 2018 r.w formacie A3 i złożyć do sali numer 10 lub 38. Technika wykonania prac jest dowolna, liczy się inwencja twórcza. O wynikach konkursu i wręczeniu nagród poinformujemy przez stronę internetową szkoły. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału.

CZEKAJĄ NA WAS WSPANIAŁE DYPLOMY I NAGRODY!!!

Joanna Grabarska, Magdalena Romaniuk

Olimpiada przedszkolaków

15.10.2018

W dniu 10 października 2018 r. odbyła się uwielbiana przez dzieci Olimpiada Przedszkolaków organizowana przez MOSiR Kostrzyn nad Odrą. Przygotowano wiele ciekawych konkurencji, w których dzieci nie tylko bawiły się, ale też rywalizowały między grupami. Ostatecznie „0” z naszej szkoły wśród sześciolatków zajęła 1 miejsce. Pomogli nam w tym wspaniali kibice. Wróciliśmy szczęśliwi z pucharem Burmistrza Miasta Kostrzyn nad Odrą, medalami oraz nagrodami: kartonem pełnym zabawek i workiem słodyczy.

Konkurs z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę

15.10.2018

Samorząd uczniowski ogłasza konkurs na znaczek – przypinkę okolicznościową dotyczącą setnej rocznicy odzyskania niepodległości.

NOWY PLAN LEKCJI

11.10.2018

Od poniedziałku 15 października 2018 r. w naszej szkole będzie obowiązywał „nowy” plan lekcji. Nowy plan jest dostępny w zakładce plan lekcji.

Międzyklasowy Turniej DWA OGNIE klas IV

11.10.2018

10 października w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się rozgrywki międzyklasowe w „Dwa ognie” klas IV, w których udział wzięło ponad 60 czwartoklasistów.

Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” z czasem gry 4 minut. Już od pierwszego gwizdka wszyscy zawodnicy z dużym zapałem i zaangażowaniem stosując zasadę fair play grali pod czujnym i sprawiedliwym okiem sędziów.

Po zaciętej rywalizacji triumfatorami  okazali się uczniowie z klasy IV B, którzy pokonali wszystkich rywali i to właśnie do nich powędrował piękny puchar. Wszystkie zespoły uczestniczące w turnieju otrzymały nagrody niespodzianki oraz dyplomy.

Konkurs plastyczno – literacki „MÓJ NAUCZYCIEL” – rozstrzygnięty

11.10.2018

W konkursie plastyczno – literackim „Mój nauczyciel” zostali wyróżnieni następujący uczniowie: Zosia Zwolińska kl. 0, Anna Patsanovska kl. 2 b, Tima Zinenko kl. 2 b, Sandra Świercz kl. 2b, Nikola Luterek kl. 2 b, Karolina Szewczyk kl. 1 c, Nikola Hawliczek kl. 3 a, Wiktoria Nowacka kl. 2 a, Aleksander Hamer kl. 2 b, Liwia Pietrusiak kl. 1 d, Oksana Przybylska kl. 1 a i Zuzanna Kluczyńska kl. 1 c.

Gratulujemy!