DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

26 września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji uczniowie klasy 8 D wraz z wychowawcą A. Szewczyk gościli na lekcji języka angielskiego uczniów klas „S". W trakcie zajęć dzieci poznały powitania i pożegnania w językach obcych, uczyły się liczyć oraz dziękować , w grupach rozwiązywały wyzwania językowe a także rebusy. Atmosfera podczas zajęć była bardzo serdeczna, wszyscy wzajemnie sobie pomagali.

Z kolei uczniowie klas młodszych rozwiązywali na lekcjach quizy a także dopasowywali flagi do nazw państw oraz narodowości. Ponadto nasze szkolne koleżanki i koledzy z Ukrainy opowiadali nam o kulturze, obyczajach i tradycjach panujących w ich kraju.

W tym dniu gabinety językowe przyozdobiły gazetki tematyczne. Jedną z nich wykonali uczniowie klasy 4 C. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.