KONKURS JOKE IN ENGLISH – CZYLI ŻART PO ANGIELSKU

W dniu 24 kwietnia 2023r został rozstrzygnięty konkurs Joke in English. Przypomnijmy, iż konkurs polegał na przedstawieniu w formie komiksu jakiegoś żartu po angielsku a organizowany był już po raz 2-gi przez panią Julię Malanowską. Prace można było podziwiać w holu szkoły w dn.14.IV.23r do 21.IV.23r- a było co podziwiać (fotki pod artykułem). A kto nie zdążył pooglądać - będzie miał okazje zobaczyć zwycięskie prace na gazetce w gabinecie 45. Uczniowie wykazali się bardzo dużą kreatywnością, dokładnością oraz inwencją twórczą. W konkursie brało udział 19 uczniów z klas IV-VIII. Jury konkursowe w składzie pani Anna Szewczyk, pani Wanda Wysoczańska- Stepaniak, pani Judyta Cicha i pani Julia Malanowska wyłoniło następujących zwycięzców:

miejsce I - Zuzanna Drozd kl.6c (praca nr.17) i Igor Urbanowicz kl.8b (praca nr.10)

miejsce II - Nicola Sak kl.8c (praca nr.18) i Miriam Kopeć kl.8c (praca nr.19)

miejsce III- Yaroslav Retzov (praca nr.7) i Denis Melnyk kl.6c (praca nr.3)

Zwycięzcy otrzymają ciekawe nagrody, zaś wszyscy uczestnicy pochwały i 6-ki z języka angielskiego. Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom!

Julia Malanowska