REKRUTACJA DZIECI DO KLASY PIERWSZEJ

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Przyjaciół Ziemi w Kostrzynie nad Odrą informuje, że od dnia 23 stycznia 2023 r. do dnia 3 marca 2023 r. trwa rekrutacja dzieci do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 2 na rok szkolny 2023/2024

Rodzice pobierają w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej sp2.kostrzyn.pl:

Obwód Szkoły Podstawowej nr 2 w Kostrzynie nad Odrą zawiera ulice:

Akacjowa, Asfaltowa numery parzyste do 26 oraz nieparzyste do 39, Azaliowa, Chemików, Czereśniowa, Drzewicka, Drzewna, Energetyków, Eugeniusza Olczaka, Fabryczna, Fryderyka Chopina, Gabriela Narutowicza, Główna, Jagiellońska, Jana Pawła II, Jaśminowa, Kwiatowa, Ludwika Banaszaka, Malinowa, Morelowa, Niepodległości, Orła Białego, Orzechowa, Owocowa, Papierników, Plac Michała Kaczmarka, Portowa, Promienna, Różana, Sadowa, Słoneczna, Solidarności, Spokojna, Stanisława Moniuszki, Szwedzka, Tadeusza Zawadzkiego, Tulipanowa, Turkusowa, Tysiąclecia, Wiśniowa, Zielona, Złota.

Prosimy o zapoznanie się z zarządzeniem Burmistrza Miasta Kostrzyn nad Odrą w sprawie ustalenia terminów rekrutacji do klas pierwszych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2023/2024.