DLACZEGO WARTO SIĘ UCZYĆ W NASZEJ SZKOLE?

Konkurs plastyczny pod takim tytułem ogłoszony z okazji Szkolnych Dni Integracji został rozstrzygnięty. Wielu uczniów przygotowało interesujące plakaty, reklamujące Szkołę Podstawową nr 2. Zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie docenili ciekawe lekcje, zajęcia dodatkowe, koła zainteresowań, wyremontowane i dobrze wyposażone klasy, dobrych nauczycieli, stołówkę szkolną, fajny sklepik, boiska do uprawiania sportu, ale przede wszystkim docenili atmosferę , relacje rówieśnicze, możliwość rozmawiania na różne tematy z nauczycielami i specjalistami zatrudnionymi w szkole, ciekawe imprezy, różne okazje do zabawy i zaprezentowania swoich talentów, swojej osobowości. Od wielu lat w naszej szkole wspólnie uczą się uczniowie zdolni, zwyczajni, uczniowie z różnymi niepełnosprawnościami i dysfunkcjami, dzieci przybyłe do nas z Ukrainy i z innych państw. Mimo tak dużej różnorodności naszej szkolnej społeczności ,staramy się wszystkim uczniom zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju, do osiągania sukcesów edukacyjnych, sportowych, artystycznych, życiowych- każdemu na miarę indywidualnych możliwości. Staramy się wychować ludzi otwartych, empatycznych, rozwijających swoje talenty, zainteresowania, wierzących w swoje możliwości. Oczywiście udaje nam się to robić przy ogromnym wsparciu rodziców. Prace wykonane przez uczniów potwierdzają, że dzieci doceniają wysiłki rodziców, dyrekcji szkoły, nauczycieli i dobrze czują się w naszej szkole. Wszystkie prace były bardzo ciekawe, lecz postanowiliśmy kilka z nich wyróżnić i nagrodzić . Oto laureaci konkursu, których zapraszamy w piątek 2.12.22 o 10.25 do salki konferencyjnej na parterze szkoły po odbiór nagród.

Z klas młodszych pragniemy nagrodzić:

1. Pawła Brulińskiego z kl. II a

2. Maję Piasecką i Jagodę Wesołowską z kl. II c

3. Selenę Brudzisz i Lenę Neuman z kl. II c

4. Yaroslawa Sheriakowa z kl. II c

5. Zuzannę Łuczkowską i Martynę Kasperkiewicz kl. II c

Z klas starszych najciekawsze prace wykonali:

1. Kajl Dec kl. VIII s

2. Katarzyna Maidanyk i Wiktoria Duma kl. VIII e

3. Malwina Wesołowska, Anita Stańczyk, Lena Żylewicz i Ada Tymrakiewicz z kl. VIII e

Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy nagród. Mamy nadzieję, że nasza szkoła długo będzie dobrym miejscem dla wszystkich dzieciaków

W imieniu Zespołu kształcenia specjalnego