SZKOLNE DNI INTEGRACJI

Zespół Kształcenia Specjalnego serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do czynnego udziału w obchodach Szkolnych Dni Integracji W dniach 28.11 - 02.12 czeka na Was wiele atrakcji, oto harmonogram naszych działań:

Dzieci z klasy „0" oraz klas „S" panie Agata Zalewa i Ksymena Burza zapraszają na zabawy Metodą Ruchu Rozwijającego W. Sherborne.

Uczniowie klas I i II wezmą udział w Zabawach Sensorycznych przygotowanych przez panią Agatę Zalewę i Ksymenę Burzę.

Fantastyczne nagrody czekają na uczniów konkursu na reklamę naszej szkoły „Dlaczego warto uczyć się w SP 2?" organizowanym przez panią Barbarę Kluczyńską (do 28.10).

Kreatywnych uczniów z klas IV-VIII panie Jadwiga Rosiewicz i Wioletta Reichel wraz z nauczycielami informatyki zapraszają do udziału w konkursie na Logo Szkolnych Dni Integracji (do 30.10).

Przedstawicieli klas I II i III i ich kolegów z klas specjalnych do Krainy Gier Planszowych zabiorą panie Barbara Kluczyńska, Agata Zalewa, Jadwiga Rosiewicz i Wioletta Reichel.

Zapraszamy!